Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dane teleadresowe

Biuletyn Informacji Publicznej 
Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej ul.Żarnowska 29  , 84-110 Krokowa
Dni i godziny otwarcia placówki:

od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Tel : +48 58 67 54 139 
Fax :  
E-mail: dyrektor@kck.krokowa.pl
Adres strony www: www.kck.krokowa.pl
Adres strony Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.kck.krokowa.pl
Numer rachunku bankowego:  
NIP: 587-169-87-85
Regon: 221635500
Dyrektor: Krzysztof Obszyński

 

Adres skrytki na platformie ePUAP: /kckkrokowa/SkrytkaESP 
 
Dyrektor Krzysztof Obszyński tel.693-289-000 k.obszynski@kck.krokowa.pl
Główny Księgowy Danuta Kocur tel. 58 742 94 09   

d.kocur@kck.krokowa.pl

Główny Specjalista ds. kultury, kadr i płac Małgorzata Jurkiewicz tel. 58 742 94 06     m.jurkiewicz@kck.krokowa.pl
Główny Specjalista ds. kultury Aleksandra Machalska tel. 58 675 41 39 a.machalska@kck.krokowa.pl
Główny specjalista ds. turystyki Jagoda Markowska tel. 58 675 41 39 j.markowska@kck.krokowa.pl
Główny Specjalista ds. grafiki i promocji Maria Kisielewicz tel. 58 742 94 08 m.kisielewicz@kck.krokowa.pl
Specjalista ds. organizacji pozarządowych i sportu Tomasz Majkowski - Wrycza

tel. 58 742 94 05

od poniedziałku do piątku od 8:00 - 15:00

t.majkowski-wrycza@kck.krokowa.pl
Pracownik Gospodarczy Piotr Reszka    
Pracownik Gospodarczy Zygmunt Frybezowski    

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Obszyński 29-01-2016 13:03:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krzysztof Obszyński 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Obszyński 15-05-2020 09:44:53