Przejdź do treści Przejdź do menu

Kontrast: C1 C2 C3 C4

Rozmiar czcionki: A A+ A++

SHIFT + ALT + H - Strona główna

SHIFT + ALT + M - Zawartość strony

SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka

SHIFT + ALT + 0-9 - Menu

Strona główna


Dane teleadresowe

Biuletyn Informacji Publicznej 
Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej

Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa
Dni i godziny otwarcia placówki:

od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Tel : +48 58 67 54 139 
Fax :  
E-mail: dyrektor@kck.krokowa.pl
Adres strony www: www.kck.krokowa.pl
Adres strony Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.kck.krokowa.pl
Numer rachunku bankowego:  
NIP: 587-169-87-85
Regon: 221635500
Dyrektor: Krzysztof Obszyński

 

Adres skrytki na platformie ePUAP: /kckkrokowa/SkrytkaESP 
 
Dyrektor Krzysztof Obszyński tel.693-289-000 k.obszynski@kck.krokowa.pl
Główny księgowy Danuta Kocur tel. 58 742 94 09   

d.kocur@kck.krokowa.pl

Główny specjalista ds. kadr i płac Jolanta Glowienke tel. 58 742 94 06     j.glowienke@kck.krokowa.pl
Główny specjalista ds. promocji i administracji Karolina Majcher tel. 58 675 41 39

k.majcher@kck.krokowa.pl 

Główny specjalista ds. turystyki Jagoda Markowska tel. 58 675 41 39 j.markowska@kck.krokowa.pl
Główny specjalista ds. grafiki i promocji Maria Kisielewicz tel. 58 742 94 08 m.kisielewicz@kck.krokowa.pl
Główny specjalista  ds. organizacji pozarządowych i sportu Tomasz Majkowski - Wrycza

tel. 58 742 94 05

od poniedziałku do piątku od 8:00 - 15:00

t.majkowski-wrycza@kck.krokowa.pl
 Specjalista ds. kultury Anna Olejarz tel. 58 675  41 39

a.olejarz@kck.krokowa.pl

Pracownik gospodarczy

Zygmunt Frybezowski

Piotr Reszka

   

 

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodał dokument: Krzysztof Obszyński 29-01-2016 13:03:32
Wytworzył dokument: Krzysztof Obszyński 29-01-2016
Ostatnio zaktualizował: Tomasz Wrycza 04-05-2022 09:43:24